Baltā blūze

Roberts pie galdiņa palika divatā ar Pētera draudzeni. 

– Es atceros tevi, tu toreiz biji Pēterim līdzi uz alus pagrabu, vai ne?

– Jā, Robert, pareizi tu atceries…

– Bet zini, man diezgan slikti iet ar vārdiem… Adele?

– Robert, manuprāt, tev ļoti labi izdodas atcerēties vārdus!

Roberts ar Adeli bija iepazinies pirms nedaudz vairāk kā pusotra gada. Tā bija ziema. Adele kopā ar Pēteri un viņa kolēģiem devās uz alus pagrabu. Adele bija ģērbusies biezā ziemas mētelī, satinusies šallē, tikai acis varēja redzēt. Iegājuši alus pagrabā, Adele noņēma šalli, novilka kapuci, mēteli. Viņa bija ģērbusies baltā, adītā džemperī, džinsa biksēs, Timberland zābaki kājās. Roberts pacēla acis un skatījās uz viņu. Uz Adeli. Šokolādes brūni mati līdz viduklim, pelēkzilas acis, burvīgs smaids. Un augums… Ar pietiekami sievišķīgām formām… Arī Adele ievēroja nemitīgos Roberta acu skatienus, jo viņa skatījās tikpat bieži uz viņu.

– Skaties, kur tu ej! – kliedza Adele uz kādu meiteni, kuras glāzes saturs pamatīgā reibuma dēļ „veiksmīgi” bija nonācis uz Adeles baltās blūzes. 

– Neuztraucies, man šajā klubā strādā viens ļoti labs draugs. Domāju, ka viņam atradīsies kāds rezerves balts krekls, jo noteikti arī bārmenēm gadās visādi negadījumi – mierināja Roberts.

Roberts paņēma Adeli aiz rokas, veda cauri pūlim uz darbinieku zonu. Viņš sazinājās ar savu draugu, kluba menedžeri, kurš abus aizveda uz darbinieku ģērbtuvi, lai Adele varētu uzvilkt tīru kreklu. 

Roberts atspiedās pret galdu. Adele sāka atpogāt savu blūzi, taču sajuta, ka kāds viņu vēro. Viņa pacēla galvu, skatiens sastapās ar Roberta acīm. Viņa nosarka un pagriezās. Novilkusi savu blūzi, pēkšņi durvis atvēra kāds no kluba darbiniekiem, samulsa, un tikpat ātri durvis aizvēra. Roberts viņai tuvojās. Pēkšņi Adele sarāvās, jo viņš uzlika savu roku uz viņas pleca. Tad it kā nejauši parāva viņas krūštura lencīti.

– Robert! Ko tu dari!

– Piedod, Adele, bet… Jau kopš reizes, kad mēs iepazināmies, es par tevi domāju. Toreiz es redzēju, ka arī tu uz mani skaties, jo mūsu skatieni sastapās miljons reižu… Tu esi ļoti skaista sieviete…

Adele pagriezās pret Robertu un viņš viņu noskūpstīja…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website at WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: